PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35483}

Dom z piasku i mgły

House of Sand and Fog
7,4 22 540
ocen
7,4 10 1 22540
6,9 8
ocen krytyków
Dom z piasku i mgły
powrót do forum filmu Dom z piasku i mgły

Co obejrzeć?

ocenił(a) film na 7

Witam, chciałbym prosić o polecenie jakichś dobrych dramatów, najlepiej takich mniej znanych... Widziałem już dużo filmów tego gatunku i coraz ciężej trafić na coś, na czym warto zawiesić oko przez czas trwania seansu :)

ocenił(a) film na 9
gadas7

Zatrzymane życie. ...

gadas7

Napisz listę wszystkich, które widziałeś, będzie nam łatwiej Ci coś doradzić. ;)

ocenił(a) film na 8
gadas7

Skoro podobały Ci się Mandarynki to może obacz Wyspę Kukurydzy. Radziłabym rozbudować bazę znajomych bo to czasem niezła inspiracja.

ocenił(a) film na 7
creep_

Hmm, właściwie mam tylko jednego znajomego na filmwebie. Na dodatek ma troche inny gust odnośnie filmów. Dziękuję bardzo za rekomendację, postaram się jak najszybciej obejrzeć. Niestety ostatnio mam mało czasu wolnego i nie ma kiedy filmy oglądać...

ocenił(a) film na 8
gadas7

Nie wiem czy na pewno są mniej znane - ale spróbujmy:
Ani słowa więcej
Antwone Fisher
Dom dusz
Eksperyment

ocenił(a) film na 7
Kaiser_3

O patrz, jeszcze się ktoś dokopał do tego tematu xD
Dziękuję za rekomendacje, z tych 4 widziałem tylko ostatni. Na dodatego tylko ten amerykański remake. A więc akurat dla mnie filmy nieznane :)
Obejrzę jak mnie znowu weźmie na filmy :)

ocenił(a) film na 8
gadas7

Z czystym sumieniem polecam: Solomon i Geanor oraz Cyrulik syberyjski. Dwa dramaty na najwyzszym swiatowym poziomie. Lepszych nie ogladalam.

ocenił(a) film na 7
Justynka_200

Dziękuję :)
W takim razie z pewnością obejrzę :)

ocenił(a) film na 10
gadas7

Polecam "Za drzwiami sypialni".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones